Leden en Partners

Doorheen de jaren heeft de Federatie van Ontwikkelaars-Woningbouwers een uitgebreid ledenbestand uitgebouwd. Zij ging daarenboven verscheidene structurele partnerschappen aan met de meest gezaghebbende organisaties in de vastgoedsector en hecht daarom bijzonder veel belang aan de verdere uitwerking van deze samenwerkingsverbanden.

Leden van de Federatie



3bouw

Zone Reme 1
2260 Westerlo



A.O. Robert Wyckaert

Ottergemsesteenweg 415
9000 Gent



Arkana

Hoge Mauw 1510
2370 Arendonk



Artem

Zandbergen 6
2480 Dessel (Antwerpen)



AVL Woningbouw

Lochtemanweg 16
3580 Beringen



Bati Home Project

Rue des Alliés 5a B23
6800 Libramont-Chevigny



Batifer

Zoning Industriel le Cerisier 9
6890 Transinne



Batijotex

Avenue du Bempt 31
1190 Forest



Batimmo

Rue du Plat Marais S-B 54
7110 La Louvière



Bato

Ninoofsesteenweg 1024 P
1703 Dilbeek



Bauwens Jean Pierre

Rue Vertillon 99B
6464 Forges



Bouw- & Dakwerken Ostyn

Kasteelstraat 33
8980 Zonnebeke



Bouw- en Coordinatie Kantoor Andries

Steenweg op Deinze 55
9880 Aalter



Bouw Francis Bostoen

Amelia Earhartlaan 19 B301
9051 Gent



Bouwbedrijf Van Poppel

Oude Liersebaan 233
2800 Mechelen



Bouwbedrijf Vens

Kortrijksteenweg 16
8750 Wingene



Bouwbedrijven Dewaele

Desselgemknokstraat 100
8540 Deerlijk



Bouwgroep Vdd

Schonekeerstraat 65B
8930 Laune



Bouwonderneming Maric

Industrielaan 109/3
3730 Hoeselt



Bouwonderneming Ooms

Oostmalsesteenweg 220
2310 Rijkevorsel



Bouwonderneming Van Der Steen

Kerkstraat 12
3020 Herent



Bouwwerken Taelman

Vijvestraat 39
8720 Dentergem



Build4ever

Oudekerkstraat 50
8460 Oudenburg



Cobardi

Rue de la Sidérurgie 2
6031 Monceau-sur-Sambre



Coppola

Rue Liénard 80
7390 Quaregnon



Coudenys Woningbouw

Cloetbergstraat 10
8850 Ardooie



D & T Bouw

Muizenberg 7
9250 Waasmunster



Dasaco

Nachtegaal 75
3800 Sint-Truiden



De Schamphelaire Johan

Stokterveld 7
9420 Erpe-Mere



De Swert Frères SPRL

Rue Pré des Béguines 24
6043 Ransart



D'Eer Algemene Ondernemingen

Baenslandstraat 16
9100 Sint-Niklaas



Dego

Poeleinde 33
2323 Hoogstraten



Demuynck Bouw

Iepersestraat 120
8890 Moorslede



Dipa

Waterhoennestraat (bis) 84
8501 Bissegem



Durabrik

Landegemstraat 10
9031 Drongen



Ecobo

Otegemstraat 180
8550 Zwevegem



Eddy Devos Constructions

Quai des Vicinaux 30
7500 Tournai



Elst Bouwwerken

Kievitstraat 2
2910 Essen



Elstro

Jos Tilborghsstraat 2 Bus 3
2920 Kalmthout



Enerbo

Sarosstraat 16
9290 Berlare



Etienne Piron

Rue de la Fontaine 3
4880 Aubel



Georges Collard

Quatre-Chemins 53
4841 Welkenraedt



Entreprises Bajart

Rue de l’Innovation 7
5020 Suarlée



Dherte

Rue Lieutenant Cotton 15
7880 Flobecq



E. de Kempeneer

A. Lambiottestraat 44
1030 Brussel



Jean Pignon

Rue des Ardoisières 10
6690 Vielsalm



Eribo

Vredestraat 45
8790 Waregem



Forestell International

Rue de la Borgnette 12
7503 Froyennes



Furnibo

Bedrijvenlaan 7
8630 Veurne



Gaby

Napoléon Annicqstraat 44
9600 Ronse



Gebroeders D'hondt

Ledebaan 88
9300 Aalst



Gillion Fernand & Fils

Rue Saint-Denis 132
1190 Forest



Goetinck Algemene Bouwonderneming

Monnikenwerve 187
8000 Brugge



Graceffa Freres

Rue de Baume 158
7100 La Louvière



Haesaert Peter

Groenestraat 161
8210 Zedelgem



Hero Construct

Reihagenstraat 1
9200 Dendermonde



Hooyberghs

Hoge Mauw 1510
2370 Arendonk



In Advance

Rue de la Grenouillette 2E
1130 Haren (Brussel Stad)



Jumatt

Rue Bourie 22
5300 Andenne



Kwadraat

Culostraat OPV 44
3360 Bierbeek



La Maison de demain

Rue de Vivy 24
6850 Carlsbourg



Lemahieu

Kemmelstraat 22
8956 Heuvelland



Fernand Kaye

Rue Cyrille Bauwens 34
1390 Grez-Doiceau



Lixon

Rue des Chantiers 60
6030 Charleroi



Lothema

Rue Madeleine 65
7134 Leval-Trahegnies



M. Bonten

Rue de Battice 156
4880 Aubel



Macors

Chaussée de Liège 31
5360 Hamois



Maison D & V

Parc Industriel – Rue du Grès 17
5580 Rochefort



Maisons Blavier

Rue Campagne du Moulin 7
4470 Saint-Georges-sur-Meuse



Mancinelli M.

Rue de Houtain 43
4450 Slins



Matexi

Franklin Rooseveltlaan 180
8790 Waregem



Moyson

Hanenstraat 100
9255 Buggenhout



Patrimonium One

Rue des Aulnes 16
4800 Verviers



Plan & Bouw

Grote Leiestraat 201
8570 Anzegem



Recon Bouw

Oude Weg 39
9991 Maldegem



Jean Convents

Simarstrasse 36
4700 Eupen



Sempels Koen Bouwbedrijf

Kalenberg 37
3210 Lubbeek



Sibomat

Oude Waalstraat 248
9870 Zulte



SN Concept

Rue de Fanuelz PAU 113
7100 La Louvière



Stroeijkens

Moorselstraat 35
3080 Tervuren



TD Construction & Rénovation

Rue de Gosselies 13 Bte 11
6040 Jumet



Team Construct

Avenue Paul Gilson 49
1601 Ruisbroek



Tendance Habitat

Chaussée Noël Ledouble 51
4340 Awans



Thomas De Leyn Projects

Wetstraat 8
8340 Damme



Thomas & Piron

La Besace 14
6852 Our-Paliseul



Ultra-Bouw

Morkhavenseweg 126
2200 Noorderwijk



Van Buggenhout

Vinnekenstraat 22
1880 Kapelle-op-den-Bos



Van Houtven

Kapellestraat 2 B3
9800 Deinze



Van Laerhoven

Bredabaan 843
2930 Brasschaat



Vandezande Construct

O.-L.-Vrouwstraat 18
3054 Oud-Heverlee



Vangansbeke

Dichter Basiel de Craenelaan 19
9850 Merendree



Vergimmo

Antwerpsesteenweg 174
2950 Kapellen



Verhaeghe Algemene Bouwonderneming

Speigelrei 11
8000 Brugge



Verplancke Algemene Bouwwerken

Molenstraat 91
9130 Kieldrecht



Villabouw Marchetta

Marcel Habetslaan 30
3600 Genk



VR Build

Elsstraat-Noord 4
9140 Temse



WL Construct

Korte Watertorenstraat 1
3930 Hamont-Achel



Woestenborghs Bouwbedrijf

Vaartstraat 21
2330 Merksplas



Woningbouw Huyzentruyt

Wagenaarstraat 33
8791 Waregem



Zabra Real Estate

Antoon Catrierstraat 8 BA
9031 Gent



Zephir Construction

Rue des Champs 148 158
7100 La Louvière

Partners

Lid worden

Wenst u meer informatie aangaande een lidmaatschap bij de Federatie van Ontwikkelaars-Woningbouwers? Vul dan onderstaand formulier in zodat wij u deze informatie zo spoedig mogelijk kunnen bezorgen